Branna 2017

Ostatni w tym sezonie wyścig jak zawsze wypada w drugi tydzień września w Brannej. Pogoda już bardziej jesienna niż letnia, ale bez deszczu. Junakowi ta temperatura odpowiada jak ulał i wtedy jeździ najlepiej. Co tu dużo pisać- jest tam zawsze świetnie. Treningi jak nigdy zaliczone całe i bez najmniejszej awarii. Niedzielny wyścig również był super. Frajdą jest jak przed sobą widzisz grupkę 5 motorów a ty je wyprzedzasz za jednym razem- uśmiech od ucha do ucha. Przez połowę wyścigu wyprzedzaliśmy się z kolegą na Jawie, ja go na zakręcie a on mnie na prostej startowej i tak chyba ze cztery razy. Udało mi się dojechać przed nim. Na wyścigach w Brannej zawsze startuje najwięcej Polaków bo było 7 ekip, w tym 2 sidecar. Ja zająłem 12 miejsce. Z Polaków Szymon zdobył statuetkę za najszybsze okrążenie w swojej kategorii, a Tomek 3 miejsce w kategorii K. Zaś Wioletta i Michał w kategorii Sidecar zajęli 2 miejsce. Niestety dwa ostatnie wyścigi zostały odwołane przez rozlany olej na ulicy, który zgubił kierowca motocykla BMW. Można to zobaczyć na filmiku z kamerki Arka https://youtu.be/w-NeWtADAA0 , który jechał za nim.