Informacje dotyczące wystawy RPM Zagłoba

Zapraszamy na wystawę pojazdów zabytkowych RPM Zagłoba dnia 24 – 25 czerwca 2017r. w Opolu. Opłata dla uczestników 40 zł (są to koszty, które ponosimy jako organizatorzy i jak co roku cała kwotę przeznaczamy na imprezę). W tej cenie znajduje się:

  • śniadanie
  • obiad
  • zwiedzanie Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach
  • nagrody
  • kiełbaska na wieczorne ognisko.

Pole namiotowe jest oczywiście bezpłatne, a pokoje rezerwować trzeba we własnym zakresie!!! Od godziny 8.00 rejestracja uczestników i śniadanie. Około godziny 10.00 rozpoczęcie rajdu sprawnościowego, który przebiegać będzie drogami publicznymi, więc konieczne są ważne ubezpieczenie, przegląd techniczny i prawo jazdy. W trakcie rajdu zwiedzanie Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach. Oczywiście udział w rajdzie jest nieobowiązkowy, lecz myślę że przejazd ulicami Opola i konkurencje to dobra zabawa, więc zapraszam wszystkich do udziału. Po zakończeniu rajdu około godziny 15.00 zapraszamy na obiad. Po podliczeniu punktów uczestników około godziny 17.00 rozdanie nagród. Godziny nie są ścisłe, więc wszystko może się trochę przesunąć. Około godziny 20.00 biesiadowanie do rana przy ognisku i piwku, a w niedzielę kawa, herbata i pożegnanie uczestników.

Zapraszamy pojazdy wszelkie: od rowerów po ciągniki rolnicze, silniki stacjonarne, motocykle i samochody zabytkowe. Zwiedzający WSTĘP WOLNY

Jak co roku zapraszam wszystkich, którzy chcieliby sponsorować wystawę (oczywiście w zamian za reklamę) do kontaktu z organizatorami.