Wystwa 2019 już przed nami

plakat dobry

Wystawa zbliża się wielkimi krokami, więc czas przedstawić co mamy w planach. Forma jak zawsze jest piknikowa, na świeżym powietrzu, połączona z rajdem sprawnościowym. Rajd będzie odbywać się w ruchu ulicznym, także uczestnicy muszą posiadać przy sobie odpowiednie dokumenty. Trasa, na nasz jubileusz V edycję, będzie wynosiła około 70 kilometrów z pięcioma punktami kontrolnymi. Od godziny 9:00 do 10:30 odbędą się zapisy oraz śniadanie. O godzinie 10:30 planujemy rozpocząć rajd. Samochody będą poruszać się w przeciwnym kierunku do motocykli tak, aby nie było zbyt dużego tłoku na punktach kontrolnych. Po skończeniu rajdu wszyscy uczestnicy są zaproszeni na obiad oraz chwilę relaksu, aż do ogłoszenia wyników. Nie możemy jednak określić konkretnej godziny jeśli chodzi o ogłoszenie wyników, bo jest to zależne od tego, o której godzinie przyjedzie ostatni uczestnik oraz my musimy mieć chwilkę na podliczenie punktów. Myślę, że może to być tak około godziny 17:30. W czasie rajdu atrakcją będzie zwiedzanie „Fabryki Robotów” na jednym z punktów kontrolnych, gdzie uczestnicy będą musieli rozwiązać test. Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych i dla nich również mamy kilka atrakcji.

Wpisowe to 40 zł w skład, którego wchodzą: śniadanie, obiad, zwiedzanie „Fabryki Robotów”, nagrody i wieczorne ognisko z piwkiem. 

Podziękowania należą się wszystkim sponsorom, bo to dzięki nim mamy już V edycję naszej wystawy. Nocleg w Karczmie Zagłoba można rezerwować we własnym zakresie, a miejsce na namiot zawsze się znajdzie na polanie.

Wszelkie pytania proszę kierować na Facebooka junakpolishteam lub pod numer telefonu +48661379363 do Roberta.

WSZYSTKIE POJAZDY POLSKIEJ PRODUKCJI (POLONEZ, FIAT 125p i 126p, WSK itp.) MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYSTAWIE BEZ LIMITU ROCZNIKOWEGO. Pozostałe pojazdy wyprodukowane do 1985 roku.

 

Naszymi patronatami medialnymi zostali:

Radio OPOLE, Radio DOXA, TVP 3 OPOLE, NTO , 24 OPOLE

radio opole

Doxa_logonto-logo

tvp3

beznazwy